• ۱۳۹۸/۰۵/۳۰
حضور گروه مهام شرق در نمایشگاه بین المللی صنعت نفت تهران

حضور گروه مهام شرق در نمایشگاه بین المللی صنعت نفت تهران


  • مدیریت
  • ۲۴۳۹


"> با عنایت و یاری حق تعالی و در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال ، گروه مهام شر ق به عنوان یکی از پیمانکاران عمومی (GC) در صنایع بزرگ توانست با حضوری قوی و موثر در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی تهران در سال 1396 ، به ارائه توانمندیهای گسترده و متنوع خود در زمینه های سرمایه گذاری و انجام پروژه های مرتبط با تولید ، انتقال و توزیع نیرو به نحو شایسته ای بپردازد.

شایان ذکر است این مهم در شرایطی میسر گردید که حضور 1200 شرکت ایرانی در کنار 816 شرکت خارجی از 37 کشور جهان اعتبار و جایگاه ویژه ای به این دوره از نمایشگاه بین المللی صنعت تهران بخشیده یود.

در این راستا گروه مهام شرق با هدف توسعه بازار و تقویت و گسترش روابط کاری در حوزه صنعت نفت و گاز و پتروشیمی ، اقدام به در اختیار گرفتن 118 مترمربع فضای نمایشگاهی شامل 48 متر مربع فضای اختصاصی غرفه و 80 متر مربع فضای اختصاصی برای پست سیار نمود. در این میان غرفه گروه مهام شرق برای حضور 6عضو گروه شامل شرکت مهندسی انتقال نیرو و مخابرات شرق ، صانع شرق ، آذرخش ، نیک اندیشان، زیماتراشه و دانش فراست بنیان آماده گردید تا در معرفی هر چه بهتر خدمات گروه به شکل موثری اقدام گردد.گروه مهام شرق پیمانکار عمومی در صنایع